Apartmány

Apartmány BESTROOMS poskytují ubytování v nových a moderně zařízených bytech v bytovém komplexu RELAX PARK Třeboň. Apartmány 1+kk jsou standardně dvoulůžkové, některé s možností jedné nebo dvou přistýlek. 

Kuchyňka se základním příslušenstvím (varná konvice, mikrovlná trouba)
kuchyňský kout s příslušenstvím

Každý apartmán má svou vlastní prostornou koupelnu se sprchovým koutem, toaletou a umývadlem. Vstup do apartmánu ze široké chodby apartmánového komplexu je řešen jako šatna s možností odložení zavazadel a oděvů.
Pohovka po rozložení nabídne další 2 místa ke spaní
pohovka - po rozložení nabídne kvalitní lůžko ke spaní
Kuchyňský kout je vybaven varnou konvicí, mikrovlnou troubou a varnou deskou s minimálně dvěma varnými plochami. Nechybí nádobí, jídelní servis a kuchyňské nářadí. Každý kuchyňský kout je doplněn ledničkou. Stolování je vyřešeno jídelním stolem a židlemi v dosahu kuchyňského koutu. Dále je možné stolovat v lodžii nebo na balkonu.
Apartmány jsou vybaveny samostatnými lůžky s kvalitními matracemi, případně prostorným dvoulůžkem. Kvalita lůžek odpovídá vysokému lázeňskému standardu. Přistýlka je řešena výsuvným lůžkem, rozkládací pohovkou nebo rozkládacím křeslem.
Lůžko - v pozadí vstup na balkon
standardní dvoulůžkový apartmán
Prostorná lodžie nebo balkon nabízí komfortní posezení s kávou, čtení knížek a časopisů, stejně jako dokonalé slunění. Na lodžii nebo balkon není bezbariérový přístup.
Prostorná lodžie s posezením
chvíle odpočinku s knížkou
Každá z pěti samostatných budov má bezbariérový přístup od parkovacích stání pro osobní automobily po kuchyňský kout v apartmánu.
Parkoviště v zeleni trávníků a květinových záhonů je doplněno lavičkami pro klidné posezení. V zabezpečených kolárnách oceníte možnost uschovat vaše kola. Historické jádro lázeňského města Třeboň dosáhnete po delší procházce přímou cestou od apartmánů.

Jednotlivé apartmány mají své zvláštní kouzlo a jejich interiérové řešení je vhodné jak pro krátkodobé ubytování -  dovolená, cykloturistika, prázdniny s dětmi - tak i pro delší lázeňský pobyt v těsné blízkosti lázní Aurora.
Hosté, kteří již navštívili RELAX PARK, na ubytování oceňují především soukromí, komfortní vybavení apartmánů, klid a pohodlí a rádi se k nám opakovaně vracejí.

Spolupracujeme s ubytovami portály hotel.cz, svetubytovani.cz. V hodnocení od hostů získaly apartmány BESTROOMS vysoké hodnocení 9,44 bodů z max 10 možných. Děkujeme.  


Půdorys apartmánu 1+KK (30m2)

Půdorys apartmánu 1+KK s rozlohou 30m2
půdorys apartmánu 1+KK